„Negocjowanie” Brian Tracy

negocjowanie brian tracy

Po co mi to?

Potrzeba przeczytania książki o negocjacjach powinna zrodzić się u Ciebie naturalnie. Czy to zawodowo, czy w sytuacjach prywatnych, czujesz być może, że nie zawsze osiągasz to, co chcesz.

Jak było u mnie

Książkę „Negocjacje” Briana Tracy’ego wypatrzyłem już dawno, jednak odstraszały mnie jej małe rozmiary. Jak, w tak niewielu kartkach, można pomieścić wartościowe informacje? Ociągałem się z zakupem. Pamiętałem jednak, że wszystkie książki tego autora zaskakiwały mnie pozytywnie. To mnie natchnęło do przeczytania i nie żałuję.

Wspominałem Ci już o książce Jednominutowy Menedżer. Ma prawie identyczną ilość stron, ten sam format, ale jak dużo mniej treści!

Książka pełna treści

Tak. Książki Briana są mocno nasycone informacjami, konkretnymi poradami, taktykami i wziętymi z życia przykładami. Przez to nie nudzą i idealnie nadają się do nauki. Z książki dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze w negocjacjach. Autor zdobył doświadczenie negocjując w imieniu swoich klientów, jak i na potrzeby własnych biznesów. Przedstawia tutaj prawdy ogólnie znane, jak i te wypracowane przez siebie. Dowiesz się, że w niektórych sytuacjach warto zainteresować się potrzebami drugiej strony i zabiegać o ich spełnienie. W innym miejscu zapoznasz się z bardziej bezwzględnymi technikami negocjacyjnymi, jak metoda oskubywania czy metoda zadawania pytań. Jeżeli interesuje Cię temat negocjacji i chcesz poprawić swoje umiejętności sprawdź tutaj.

Przeczytaj;)

Wszystko po to żebyś umiał funkcjonować w świecie i nie dał się „naciąć”. Musisz przyznać, że nieraz Ci się to zdażyło i czułeś się paskudnie. Znam to. Dlatego polecam Ci tą książkę abyś był mocniejszy i zawsze dobrze przygotowany!

 

Przeczytaj także: 2 typy negocjacji

 

Podziel się wiedzą!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn